БЕЗПЕКА - БАЗОВА ПОТРЕБА ЛЮДИНИ

Сучасна дійсність наполегливо натякає людині на факт її відповідальності перед собою та своїми близькими за власну безпеку. А головною зброєю в боротьбі за цю невіддільну складову життя кожної людини є інформованість. Обізнаний - означає озброєний. І ми дбайливо "озброюємо" членів нашої великої родини Blue Ocean.

Розмова піде про пластик, що міцно увійшов в наш побут, а точніше його модифікації - поліпропілени. Всім відомо, що поліпропілен отримують шляхом полімеризації пропілену в присутності каталізаторів. Каталізаторами виступають сполуки титану з алкілами алюмінію, магнію або цинку.

Ми всі давно обізнані про негативну дію зазначених металів на організм людини й, зокрема, на нервову систему. Ми позбавляємося від тефлонових покриттів, виключаємо використання фольги й уникаємо наночастинок титану в сонцезахисних кремах. Тому так важливо, щоб артерії поліпропіленового водопостачання не містили шкідливих часток.

Як це можливо? Річ у тім, що каталізатори, на відміну від інгібіторів, сприяють хімічному процесу, але не беруть участі в ньому молекулярно. Тому використання правильних з'єднань з дотриманням всіх технологічних правил гарантує безпеку готового поліпропілену. Продукція Blue Ocean вироблена з сировини LyondellBasell - одного з трьох світових лідерів з виробництва каталізаторів для нафтохімічної промисловості. LyondellBasell розробляє і патентує технології, а також займається подальшим супроводом матеріалу, що зійшов з конвеєра. Ця компанія входить до всесвітньої Ради Хімічних Асоціацій і щорічно надає 50 тисяч звітів з безпеки сировини, а також 25 тисяч супровідних документів щодо подальшого перероблення.

LyondellBasell щорічно тестує продукцію на предмет токсичності для людини й навколишнього середовища. Сировина LyondellBasell безпечна через високу молекулярну вагу й інертність, вона не викликає подразнень шкіри й сенсибілізації, не біорозкладається й не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Запобіжними засобами у використанні пластиків LyondellBasell є уникнення контакту з високоагресивними кислотами, надмірне нагрівання, прямий вплив вогню й іскор.

При виборі виробника системи водопостачання користувачеві варто оцінити з точку зори безпеки, що підтверджена сертифікатами відповідності, всі етапи виробничого процесу.

Консультаційну підтримку ви можете отримати у нашого онлайн-консультанта.