Як дилери Blue Ocean мінімізують системні ризики?

Пандемія 2020 торкнулася всіх сфер нашої життєдіяльності й змусила представників бізнесу замислитися про фактори довгострокової стабілізації своїх ринкових позицій.

Особливої актуальності це набуває у зв'язку з ситуацією з COVID -19 — невідомістю повторного охоплення, масштабів, ступеня соціальної та економічної уразливості. Подібно до того, як в аеродинаміці підіймальна сила визначається площею крила повітряного судна, економічна стабільність суб'єкта господарської діяльності залежить від його розміру.

Саме тому так важливо безпечно і на перспективу стратегічно бути частиною великої команди.

Що таке команда Blue Ocean ?

Команда Blue Ocean — це екосистема, що складається з виробника поліпропіленових систем нового покоління, його ексклюзивного представника (компанії SANDI+) і дилерів, які є провідниками цінностей і технологій Blue Ocean в чітко розмежованих географічних регіонах України.

Структурований підхід до бізнесу виключає конфлікт інтересів в нашій команді.

Команда Blue Ocean — це узгоджені дії не тільки щодо короткострокового і довгострокового заробітку, а й система спільного планування, постановки цілей, прогнозування макро- і мікроситуацій на ринку, використання партнерського досвіду у вирішенні актуальних завдань, а також доступ до інформаційних ресурсів і Бюро Аналітики головної компанії.

Бюро Аналітики Blue Ocean — це постійно поновлювальна база даних про стан міжнародних ринків сировини та готової продукції, дії конкурентів, нові технології, розробки в нафтохімічній галузі. Це також аналіз і експертна оцінка маркетингових інструментів з наочною демонстрацією на прикладі конкурентів й інших ринкових гравців. І, нарешті, це накопичений досвід взаємодії зі споживачем нашої продукції — монтажником і замовником систем водопостачання.

Як учасник нашої спільноти й член нашої команди, дилер Blue Ocean вливається в поле інформаційної та економічної безпеки, стає об'єктом нашого поручительства перед фінансовими структурами й іншими операторами бізнесу, знаходить перспективу довгострокового розвитку та впевненість у завтрашньому дні.

Як стати членом команди Blue Ocean дізнайтеся у колл-центрі.