To WRAS or not to WRAS?

Що для вас є найвищою цінністю?

Так, це здоров'я — ваше і ваших близьких. А ключовим його чинником є ... правильно, вода. Ми на 80% складаємося з води, споживаємо її всередину і наше тіло має здатність трансдермального вбирання цього еліксиру життя. Але що робити, якщо цей еліксир НЕ чистий?

Сучасна аквакультура давно привчила нас пити фільтровану або бутильовану воду. Однак чи відомо широкому колу наших читачів, що вода, яка транспортується неякісними системами водопостачання, забруднюється і є причиною не тільки місцевих шкірних реакцій (подразнень, алергій, дерматитів), але і системних уражень ендокринної системи, аутоімунних патологій?

Забруднена вода є причиною смерті близько 2 млн. осіб на рік.

У чому ж «сіль» проблеми? У солях важких металів, що вимиваються з поверхні неякісних систем водопостачання. Найбільш поширеним контамінатором є свинець.

Важливу роль «транспортної чистоти» грає стабільність матеріалу трубопроводу. Структури пластиків здатні вивільняти третинні вуглецеві атоми під дією кисню, ультрафіолету, підвищення агресивності робочої рідини — трохи більш висока концентрація хлору або надмірне нагрівання носія магістралі.

Британський істеблішмент давно перейнявся здоров'ям нації й пред'являє жорсткі вимоги до систем водопостачання, починаючи з якості очищення самої води, нормативів матеріалу труб і з'єднань, вимог до умов виробництва цих виробів і закінчуючи технічним рівнем фахівців монтажу.

Ці норми регулюються Схемою за правилами водокористування WRAS www.wras.co.uk , чий сертифікат служить перепусткою до використання систем водопостачання в Об'єднаному Королівстві та країнах ЄС.

Перебуваючи в британській юрисдикції, компанія Blue Ocean пройшла всі необхідні лабораторні дослідження для верифікації якості своєї продукції та є власником сертифікату WRAS.

Як нам це вдалося? Ми працюємо з сировиною Lyondellbasel — світового лідера з виробництва полімерів. Lyondellbasel використовує технологію Spherizone для отримання сверхстабільних фракцій ППР. Spherizone визнана настільки успішною і безпечною, що отримала визнання практично всіх нафтохімічних концернів світу і була придбана ними в якості ліцензії.

Слід зазначити, що власниками сертифіката WRAS є деякі постачальники систем водопостачання на українському ринку, в числі яких компанія KAN-Therm.

Ми чесно і впевнено дивимося в очі нашому споживачеві, гарантуємо безпеку і екологічність використання наших трубопровідних систем і з'єднань, дбаємо про ваше здоров'я і благополуччя.