РЕМОНТНО - БУДІВЕЛЬНІ НОТАТКИ: МОНТАЖНИКА Й НЕ ТІЛЬКИ!

Есть фронт, где ребята надежные

Воде пролагают путь в дом

Работы ремонтно-монтажные

Blue Ocean поможет им в том

Ремонт не можна закінчити? А ось і можна! Для цього слід дотримуватися простих правил монтажу водопровідних систем. Ми обрали основні з них, які дозволять замовнику спати спокійно, а монтажнику — мати добру репутацію професіонала.

Правило номер 1.Труби з поліпропілену не гумові! Їх не можна амплітудно коливати при температурі нижче +15 ℃, це порушує молекулярну структуру виробу.

Правило номер 2.В приміщенні, де проводять зварювальні роботи, має бути температура повітря не менш ніж +10 ℃. При зварюванні слід уникати різких перепадів температур, охолодження повинно відбуватися повільно.

Правило номер 3.Приміщення має бути чистим наскільки це можливо в умовах будівництва або капітального ремонту. Хоча б там, де відбувається зварювання. Зварювані зони необхідно очистити від пилу, цементу або піску механічним способом, а від жиру пальців рук або мастил — хімічним. Розчином для протирання можна обрати хлоретилен, трихлоретан, етиловий або ізопропіловий спирти (за консультацією звертайтеся до нашого колл-центру).

Правило номер 4.Включаємо зварювальний апарат — паяльник для поліпропілену. Виставляємо температуру 230-250 ℃. Але не максимум! Температура 300 ℃ швидко оплавляє трубу, «випалює» пластик, змінюючи хімічний склад, робить внутрішній діаметр вузьким і не гарантує згодом щільного прилягання труби та фітингу.

Правило номер 5.Час витримки труби у зварювальному апараті, час ущільнення труби й фітинга руками, а також час охолодження наведені в таблиці нижче.

Діаметр труби, мм

Довжина частини труби, що нагрівається, мм

Час витримки, сек

В насадці

При з'єднанні

При затвердінні

16

12

4-5

4

120

20

14

5

4

120

25

15

6-7

6

120

32

16

8

6

240

40

18

10-12

6

240

≥50

≥20

≥18

≥6

≥240

Чим відрізняється хороший кухар від поганого? Правильно, точністю рецептури! Тут це також важливо.

Правило номер 6. Після вилучення з паяльника НЕ перестарайтеся зі стисненням труби та фітинга. Інакше гарячий м'який пластик деформується, зварений шов отримає дефект, а внутрішній просвіт труби зменшиться. Просто утримуйте з'єднання щільно до охолодження.

Правило номер 7. Не провертайте трубу у фітингу. Щільно стикуйте і просто утримуйте.

Правило номер 8. Не вистачило деталей комплектування або помилилися в розмірі? Не треба бігти в найближчий господарський магазин й купувати перший-ліпший замінник. На такі з'єднання не поширюється гарантія Blue Ocean. Краще заздалегідь обговоріть особливості монтажу з нашим онлайн-консультантом і придбайте кілька варіантів фитингів з запасом. Компанія Blue Ocean приймає повернення всіх надлишків.

І ще кілька рекомендацій для здоров'я.

  • Використовуйте в монтажі тільки сертифіковану продукцію. Матеріал виготовлення поліпропіленових систем Blue Ocean має всі сертифікати відповідності та складається з так званих worry - free компонентів.
  • При проведенні зварювальних робіт бажано застосовувати захисні засоби, що перешкоджають вдиханню випарів. Онлайн-консультант Blue Ocean допоможе вам у виборі.
  • При обробці контактних поверхонь, що зварюються комплектуючих використовуйте тільки нетоксичні реактиви, у виборі яких вам допоможе наш онлайн-консультант.

Діліться з нами своїми досягненнями!

Будьте здорові та розвивайтеся з Blue Ocean.Blue Ocean.